page-header

Yardım

Online B2B Yardım
 • Nasıl ZÜCDER üyesi olurum?
  Üye olmak isteyen firma “üyelik başvuru formunu” eksiksiz doldurarak, giriş ve yıllık aidatlarının ödendiği dekont ve diğer gerekli evrakları sisteme yüklemeleri ve ıslak imzalı asıllarını da Dernek ofisine göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemlerin sonucunda üyelik talepleri ZÜCDER Yönetim Kurulu’nda görüşülerek sonuç başvuru sahibine bildirilecektir. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • Online B2B Platformu nasıl işliyor?

  ZÜCDER tarafından organize edilen etkinler sayesinde yurtdışından katılımcı firmalar ile ZÜCDER üyeleri arasında online ikili görüşmeleri en etkin şekilde yapılması için oluşturulmuştur. Zoom altyapısını kullanarak mesafe tanımaksızın yeni iş bağlantılarını kurmanıza olanak sağlar.

  Katılmak istediğiniz Online B2B görüşmeleri için rezervasyon sayfasına gidip dilediğiniz etkinliği seçerek adımları izleyip dilediğiniz firmalarla görüşmelerinizi ayarlarsınız.

  Onaylanan görüşmeler ZÜCDER tarafından size bildirilir.

  Size verilen görüşme programını takip edip online videolu görüşmelere platform üzerinden katılırsınız.

 • Rezervasyon nasıl yapılır?
  Rezervasyon online olarak platform üzerinden yapılır. Rezervasyon sayfasını burada bulabilirsiniz.

  İlk olarak katılmak istediğiniz etkinliği seçmelisiniz.

  Sonraki adımda bu etkinliğe katılan yabancı firmaların olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada online görüşmek istediğiniz firmayı seçmelisiniz. Birden fazla firmayla görüşmek rezervasyonu oluşturduktan sonra aynı adımları tekrar izlemelisiniz.

  Görüşmek istediğiniz firmayı seçtikten sonra görüşmenin tarihi ve zamanını belirlediğiniz adıma yönlendirileceksiniz. Görüşmek istediğiniz firmanın görüşme programına göre uygun olan boş olan zamanlardan seçim yapabilirsiniz.

  Daha sonra ise bilgilerinizi girip rezervasyonu onaylamalısınız.

  ZÜCDER tüm rezervasyonları değerlendirip görüşme programınızı size gönderir. Bu bilgilendirme mailinin içinde hangi saatte hangi linke tıklayıp görüşmelere katılacağınız size bildirilecektir.

Back to top of page